Call for tenders : Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Zabezpieczenie medyczne Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o. Zabezpieczenie dwoma karetkami jedna typu S, druga typu P w okresie od 1 stycznia 2027 do 31 grudnia 2028 wraz z prawem opcji obejmującym okres od 1 stycznia 2029 do 31 grudnia 2030.
Lot number 1
1. W ramach niniejszego zamówienia gwarantowana jest realizacja usługi w okresie od 1 stycznia 2027 do 31 grudnia 2028 spełniającej wymogi opisane we Wzorze Umowy. 2. Usługa w okresie od 1 stycznia 2029 do 31 grudnia 2030 spełniająca wymogi opisane we Wzorze Umowy będzie realizowana w ramach prawa „opcji”, o którym mowa w art. 441 ustawy PZP. W związku z powyższym Zamawiający: 1) zastrzega, że przedmiot zamówienia określony w ramach prawa opcji nie jest gwarantowany, a jest wyłącznym i jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, nieskorzystanie z tego uprawnienia nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 2) jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji w terminie do 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy; 3) w przypadku skorzystania z prawa opcji przekaże Wykonawcy stosowne oświadczenie w tym zakresie; 4) pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawiera Projekt Umowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ. 3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze Umowy.
Description of the award criteria :
1) Najniższa cena zgodnie z dokumentami zamówienia.
Estimated duration :
48months
Award criterion :
price
General information
Procedure type : Open procedure
Country : poland
Language : Polish
Location : Krakowski
CPV codes and labels :
85000000Services de santé et services sociaux
85100000Services de santé
85141000Services prestés par le personnel médical
Publication date : 2026-09-02 00:00
Deadline : 2026-10-05 10:00
Market type : Services
Submission language : Polish
Purchasing organisation
Name : Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o.
Contact point : Dział Zakupów
Source identifier : NIP 6761336952
Post code : 32-083
Country : Poland
Internet address : www.krakowairport.pl
Email : zamowienia@krakowairport.pl
Street : ul. Kpt. M. Medweckiego 1
Telephone : +48 12 639 31 04
Register now to unlock all features for free for 14 days!
Access to 16000+ active tenders from multiple national sources
Save time with our fast and powerful search system
Never miss a tender thanks to our notifications
14-day free trial with no credit card required