Log in

Electric, thermal, solar, and nuclear energy

English
Polish

Call for tenders : Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

Dostawa energii elektrycznej dla Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rybniku w 2027 roku.

Lot number 1

Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż przez Wykonawcę energii elektrycznej do punktów poboru energii Zamawiającego - Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. o.o. w Rybniku w okresie: od dnia 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. w ilości 3 914 MWh oraz sprzedaż przez Zamawiającego energii elektrycznej wyprodukowanej w instalacji odnawialnych źródeł energii („OZE”) i wprowadzonej do sieci Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD) w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r. w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne ( tj. Dz. U. z 2026 r., poz. 43 z późn.zm.) )oraz ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (tj. Dz.U. z 2026 r. poz. 68 z późn.zm.). Planowana Roczna Produkcja Energii Elektrycznej Wprowadzonej do Sieci OSD : 159 MWh
Estimated duration :
12months
Renewal period :
0
Award criterion :
/
poland

General information

Procedure type : Open procedure

Country : poland

Language : Polish

Location : Rybnicki

CPV codes and labels :
09300000Électricité, chauffage, énergie solaire et nucléaire
09310000Électricité

Publication date : 2026-09-02 00:00

Deadline : 2026-10-09 09:00

Market type : Goods

Submission language : Polish

Purchasing organisation

Name : Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Contact point : /

Source identifier : NIP: 6422664990

Post code : 44-210

Country : Poland

Internet address : https://pwik-rybnik.pl/


Street : ul. Pod Lasem 62

Telephone : 32 43 28072